Interpretacja wyniku badania moczu (urobilinogen, erytrocyty)

Witam. Dzisiaj odebrałam wynik badania moczu, oto on: Leukocyty - 25 ul Urobilinogen - 0.2 EU/dl Erotrycyty - 10 ul Osad moczu: Nabłonki płaskie - pojedyncze w prep. Leukocyty - 0 - 7 wpw Nabłonki okrągłe - 0 - 2 wpw Erytrocyty świeże - 0 - 4 wpw
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania może wskazywać na występowanie infekcji układu moczowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie leczenie.