Interpretacja wyniku badania MR łąkotki

Proszę o interpretacje RM-szczelina dochodząca do dolnej powierzchni rogu tylnego łakotki przysrodkowej(uszk.III st.).uszkodzenie gornej powierzchni łąkotki bocznej o okol. przedniego korzenia łakotki(uszk. III st.)chondromalacja IIst. w dolnych i tylnych częściach kłykci przyśr. k. udowej i piszczeli,podobne ścieńczenia i drobne nierówności powierzchni szklistki rzepki.rzepka asymetryczna,przemieszczona nieco bocznie.drobne śródkostne ognisko w okol. nadkłykcia przyśr.k. udowej śr.9,5mm o cecha

Szanowna Pani,
Oczywiście żeby podjąć decyzje odnośnie leczenia należałoby Panią zbadać i poznać Pani dolegliwości jednak sugerując sie wynikiem rezonansu magnetycznego wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu