Interpretacja wyniku badania MRI mózgowia

bardzo prosze o inpretacje badania MRI. jednofazowe badanie rm mozgowia w obrazach t1i t2 zaleznych oraz w sekwencjach flair i dwi w płaszczyznach poprzecznych ,czolowych i strzałkowych .podkorowo w lewym płacie ciemieniowym widoczne jest niecharakterystyczne ognisko wielkosci 3,4mm wysokosygnalowe w obrazach t2zaleznych i w sekwencij flair najprawdopodobniej naczyniopochodne .od tamtego roku wystapiła u mnie nerwica czy to moze byc ta przyczyna te ognisko?i czy to nie sm?dziekuje

Interpretacja należy do lekarza prowadzacego.Na SM to stanowczo za mało -ale CD nie widziałam.
Ogniska naczyniopochodne nie maja związku z nerwicą.
Czasami zdarza się wykrywać je zupełnie przypadkowo u osób w dobrym stanie zdrowia.

Pozdrawiam ciepło