Interpretacja wyniku badania radiologicznego płuc

Proszę o interp.wyniku badania radiologicznego.Pola płucne bez zmian naciekowych, umiarkowanie przejaśnione rozedmowo .Aorta silnej wysycona w łuku .Cienie wnęk , sylwetka serca w normie.Przepona wolna. Mam 53 lata.Waże 52 kg. Choruje na RZS ponad 17 lat.Leczona jestem lekiem biologicznym.Mam refluks.Podwyższony cholesterol (około7).Biorę leki na nadciśnienie.Ciągłe bóle, stany zapalne gardła.

Oczywiscie wynik powinna Pani omówić z lekarzem .Prosze być dobrej myśli .Proponuje wykonać wymaz z gardła po omówieniu z lekarzem prowadzącym .