Interpretacja wyniku badania rezonansu magnetycznego miednicy
Interpretacja wyniku badania rezonansu magnetycznego MIEDNICY. od 1.5 roku mam silne bóle w okolicach pachwiny i uda przedniego lewego MRI Miednicy: Płyn w obrębie lewego stawu biodrowego. W zakresie szyi lewej kości udowej obecny jest obszar o podwyższonej intensywności sygnału T2 spair i obniżonego w obrazach T1 zależnych w różnicowaniu proponuje uwzględnić obrzęk szpiku badania krwi mam O.k po punkcji przez ortopedę brak płynu co mam robić ? może USG coś wykaże ? dziękuje :)

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.