Interpretacja wyniku badania RTG klatki piersiowej u 62-latka

Witam.Prosze o intepretacje wyniku badania rtg klatki piersiowej.mezczyzna 62 lata ,Zacieniony lewy kat przeponowo-zebrowy.Zageszczenie srodmiazszowei miazszowe w srodkowym i dolnympolu pluca lewego.pluco prawe rozedmowe.serce plucne.Brat pali papierosy.Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana konsultacja pulmonologiczna, opis może wskazywać na chorobę płuc np POCH.
Pozdrawiam