Interpretacja wyniku badania RTG klatki piersiowej u 62-latka
Witam.Prosze o intepretacje wyniku badania rtg klatki piersiowej.mezczyzna 62 lata ,Zacieniony lewy kat przeponowo-zebrowy.Zageszczenie srodmiazszowei miazszowe w srodkowym i dolnympolu pluca lewego.pluco prawe rozedmowe.serce plucne.Brat pali papierosy.Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wskazana konsultacja pulmonologiczna, opis może wskazywać na chorobę płuc np POCH.
Pozdrawiam