Interpretacja wyniku badania RTG oraz skolioza i rotacja

Proszę o interpretację wyniku RTG. Nieznaczna lewostronna skolioza i rotacja. Spłycenie lordozy. Kształt trzonów prawidłowy. Nieznacznie zwężona przestrzeń międzykręgowa L5/S1 co może odpowiadać dyskopatii. Dodam,że odczuwam duży ból w lędźwiach. Od jakiegoś czasu bardzo boli mnie biodro i kolano po lewej stronie.

Witam,
Splycenie lordozy zwykle oznacza napiecie miesni plecow. Skolioza z rotacja moze powodowac wade postawy i bol w biodrze i kolanie.
Mysle, ze powinna Pani zostac skierowana do fizjoterapeutow w celu rozluznienia miesni plecow i korekcji postawy.
Pozdrawiam.