Interpretacja wyniku badania szpiku

Dzień dobry, poszukuję informacji na temat swojego wyniku badania szpiku. "Szpik bogatokomórkowy. Wszystkie linie reprezentowane. W okolicach międzybleczkowych obecne małe skupiska niedojrzałych komórek. Bez włóknienia. CD34+,CD117+ - pojedyncze komórki CD3+ ok.20% pojedyncze skupiska CD20+ -ok.10% CD71+ ok. 20-30%. Podwyższone CD3 - wskazana weryfikacja FACS +TCR

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik badania szpiku powinien ocenić doświadczony hematolog.