Interpretacja wyniku badania TK jamy brzusznej

Witam, bardzo proszę o pomoc. Poniżej zamieszczam treść wyniku badania TK jamy brzusznej, czy to są zmiany rakowe? Proszę o informację co to jest? Jamy opłucnowe wolne, a widoczny miąższ płucny bez zmian. Wątroba prawidłowej wielkości i gęstości. W segmencie 7 wątroby obszar o niejednorodnej obniżonej densyjności , wielkości 42x38 mm, a w segmencie 4 podobny obszar o wielkości 40x29 mm, jednorodnie wzmacniający się po kontraście. Poza tym w prawym płacie widoczne jeszcze dwa drobne, podobne obszary wielkości do 5 mm. W fazie III nadal widoczne w wątrobie obszar o nieco obniżonej densyjności. Drogi żółciowe nieposzerzone. Pęcherzyk żółciowy o jednorodnej gęstości. Trzustka, śledziona, nadnercza, aorta brzuszna bez zmian. Powiększonych węzłów chłonnych nie stwierdza się. Obraz CT sugeruje zmiany niecharakterystyczne o typie naczyniaków, o większej zawartości tkanki tłuszczowej. Wskazany MR

Zmiany opisywane w TK raczej wskazują na zmiany typu łagodnego pod postacią naczyniaków z dodatkiem tkanki tłuszczowej, jaka może także występować w zakresie wątroby. Zmiany raczej nie budzą podejrzeń zmian typu złośliwego (np. przerzutów nowotworowych). Oczywiście, aby rozwiać wątpliwości należy wykonać dodatkowo rezonans magnetyczny (MR), który bardziej jednoznacznie i charakterystycznie opisuje i rozpoznaje zmiany właśnie w zakresie wątroby. Dlatego w tym wypadku należy dodatkowo jeszcze wykonać badanie MR wątroby.