Interpretacja wyniku badania TK zatoki czołowej

Proszę o interpretacje n/w badania TK. "Przyścienne zmiany śluzuwkowe widoczne w zatoce czołowej, sitowiu,lewej zatoce szczękowej, znaczne zmiany sluzkowe w prawej zatoce szczękowej, części lewobocznej rozbudowanej zatoki klinowej, w pozostałej części zatoki klinowej widoczne zmiany przyścienne. Wklęsły zarys przedniej ściany lewej zatoki szczękowej z ubytkiem kostnym wlk. ok 2 x 1 cm przez który penetrują zgrubienia sluzuwkowe. " Skąd ten ubytek? nie było go na podobnym badaniu 3 lata temu?

może nie było a może nie opisano? nie miałąś operacji zatoki???
zmiany do leczenia ale też oceny, ubytek w tym wielku może być nowotworem, zalecane KT z kontrastem, jak nic onkologicznego to leczyć 3-6 miesięcy i ewentualna operacja jeśli nie pomoże. pilnie laryngolog