Interpretacja wyniku badania USG nadkłykcia bocznego kości ramiennej

Proszę o inpretacje wyniku badania usg:Nierówny zarys nadkłykcia bocznego k ramiennej-stan po zabiegu częściowej resekcji.Przyczep prostowników pogrubiały o obniżonej echogeniczności z cechami miernie wzmożonego przepływu jak w zmianach o char łokcia tenisisty-przyczep nie przebudowany- stan po zabiegu, Nerw łokciowy na poziomie rowka nerwu łokciowego zmian nie wykazuje, w bad dynamicznym nie ulega podwichnięciu.Niewielki wysięk w kaletce dwugłowo-promieniowej.

Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na przebyte w przeszłości kontuzje i stan po operacji. Obecnie znajdują się tam wykładni ki procesu zwyrodnieniowego. Wskazana jest wizyta u ortopedy.