Interpretacja wyniku badania USG żył

Proszę o interpretację usg żył nóg: obustronnie w zakresie żyły udowej wspólnej, powierzchownej, promaksymalnego odc. żyły głębokiej uda, podkolanowej oraz dostępbych badaniem żył głębokich podudzia prawidłowe spektrum i kierunek przepływu. Wyżej wymienione podatne na ucisk, bez patologicznycznych ech tkankowych w świetle. VSM w ujściu wydolne. VSP obustronnie przechodzą ku górze w żyłę Giacominiego. Poszerzone, niewydolne perforatory po str. przyśrodkowej: Cockett III po prawej i 24 cm po lewej

Opis mówi że ma Pani niewydolne perforatory ( żyły przeszywające, łączące żyły powierzchowne żyłami głębokimi ) podudzia i powinna Pani skonsulotwać wynik z chirurgiem naczyniowym celem ustalenia, czy ta patologia odpowiada za posiadane przez Panią objawy.