Interpretacja wyniku badania w kierunku różyczki w 10. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Proszę o interpretację wyników badań na różyczkę. Jestem w 10 miesiącu ciąży, mam 32 lata. Różyczke przechodziłam w wieku 8 lat. Jest zapis w książeczce zdrowia. Badania wykonane zostały 2 razy w odstępie około 3 tygodni. Oba wyniki są takie same: IgG - 62,5 <10 niereaktywne >/= reaktywne IgM 2,02 <0,8 niereaktywny >/=0,8-<1,0 niejednoznaczny >/=1,0 reaktywny test firmy Roche met. elektrochemiluminescencji na aparacie Cobas Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Przechorowanie ani szczepienie nie gwarantuje odporności. Proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzacego ciąże jak najszybciej.