Interpretacja wyniku beta-HCG 89138 mIU/m u 26-latki

Witam Chciałabym prosić o zinterpretowanie mojego wyniku beta-HCG wyszło mi 89138 mIU/ml ostatnią miesiączkę miałam 22.10.2013, natomiast badanie wczoraj tj 30.12.2013. Czy jest on w porządku? Z góry bardzo dziękuję :)

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik jednoznacznie wskazuje, że jest Pani w ciąży. Proszę zgłsić się do ginekologa. Należy wykonać badania USG w celu potwierdzenia obecności płodu i oceny jego dobrostanu.