Interpretacja wyniku biopsji guzka tarczycy u 25-latki

Proszę o interpretację wyniku biopsji guzka tarczycy: "Celluale epitheliales antpicae. Obecne w rozmazie z aspiratu treści krwistej, grupy tyreocytów z cechami antypii, odpowiadają zmianie pęcherzykowej o nieokreślonym charakterze. (kat. III wg BSRTC)"

Komórki nabłonkowe atypowe. Zmiana pęcherzykowa bliżej ńieokreślona to często łagodny gruczolak pęcherzykowy, ale nie można wykluczyć zmiany nowotworowej. Z tego względu istnieją najczęściej wskazania do leczenia operacyjnego, ewentualnie kontrola ultrasonograficzna za 4-6 miesięcy i powtórną biopsja guzka.