Interpretacja wyniku echo serca u dziecka w wieku 2 lat

Witam bardzo proszę o interpretację, wyniku echo serca dziecka 2 letniego. zastawka militarna - fala zwrotna ( ), zastawka trójdzielna-fala zwrotna ( ), zastawka płucna- fala zwrotna( ). Struna rzekoma w lewej komorze. uwypuklenia - IAS- przecieku nie zarejstrowano. RVI PA w normie, nieistotna niedomykalnosc zastawki militarnej

Aleksander Ropielewski

Wynika wydaje się być w nrmie. Nie wiem jak duża jest niedomykalność zastawek, jdnak niedomykalność małego stopnia jest fizjologiczna.