Interpretacja wyniku EKG (minimum i maksimum)

Witam, moje wyniki: HR minimum HR-4 R-R 41bpm maksimun HR-4 R-R 183bpm średnie HR 24 h 72bpm min HR-godz 50bpm max HR-godz 119 bpm Arytmie komorowe 0 lub N/A Analiza ST Maks uniesienie delta ST =0.9 o 9:57@CH3 Arytmie nadkomorowe Łącznie SVE: 4, SVE na 1000/na godz 1/0 HRV SDNN-24h 162 indeks SDANN 242 spectral power-24h 8055.2 Min Spectral Power godz 3643.6 Max Spectral Power godz 13240.6 Bradykardia (brak) QT maks QT 439ms maks QTC 453ms maks QT.QTC o godz 5:33 60 p.min
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który zlecił wykonanie badań, gdyż tylko on może je zinterpretować znając historię choroby. Jeżeli jednak nie odczuwa Pani dolegliwości bólowych czy dyskomfortu zlokalizowanego z okolicy mostka nie jest konieczne leczenie farmakologiczne gdyż podstawowe parametry nie odbiegają od normy.