Interpretacja wyniku EKG serca u 35-latki

Z ogromną prośbą zwracam się o zinterpretowanie mojego wyniku EKG serca. Lekarz rodzinny powiedział że nie widzi podstaw do wydania mi skierowania do specjalisty-kardiologa. 111 rytm zatokowy miarowy 411 prawogram patologiczny 414 nieprawidłowy kat osi QRS-T HR 98 [1/min] RR 611 [ms] QRS 89 [ms] QT 347[ms] QTc 271[ms] P 100 [ms] PQ 123 [ms] Oś P 49 [*] Oś QRS 120 [*] Oś T -7 [*] ciśnienie krwi 150 na 99. Mam 35 lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez oceny papierowego wyniku wiarygodnie ocenić EKG. Proszę zatem zaufać lekarzowi rodzinnemu. Jeśli ma Pani/Pan wątpliwości co do prawidłowości postępowania, proszę skonsultować się z innym lekarzem.