Interpretacja wyniku gastroskopii 22-latki

Proszę bardzo o pomoc w interpretacji wyniku mojej gastroskopii: "Przełyk o żywej i głębokiej perystaltyce, linia Z na górnej granicy fałdów żołądkowych. Wpust na wprost bez zmian, w inwersji cechy niewielkiej niewydolności. Dno i trzon bez zmian. W antrum przekrwienie. Odźwiernik i opuszka dwunastnicy bez zmian. W części zstępującej na szczytach fałdów drobne białe plamki. Test ureaozowy słabo dodatni."

Lek. Tomasz Budlewski

wynik moze wskazywac na stan zapalny oraz zakazenie heklicobacter pylori,. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.