Interpretacja wyniku gastroskopii u 26-latki

witam Bardzo prosiłabym o interpretację wyniki gastroskopii: Przełyk bez zmian. Wpust prawidłowy.błona śluzowa dna i trzon żołądka bez zmian, w części przedodżwiernikowej drobnoplamiści zaczerwieniona. Odźwiernik drożny, kształtny. Opuszka dwunastnicy i część pozaopuszkowa prawidłowe. Gastroskopia odwrócona bez zmian. co oznacza to zaczerwienienie?

Możliwe niewielkie zapalenie błony śluzowej - proszę zgłosić się do lek. rodzinnego z wynikiem, można włączyć krótkie leczenie przeciwzapalne przy istotnych dolegliwościach ze strony ukł. pokarmowego