Interpretacja wyniku hcg-beta ilościowo

Witam,

mam 30 lat i miesiączka spóźnia mi się 1 tydzień. Zrobiłam badanie HCG-beta ilościowo i wyszedł poniższy wynik w surowicy 2017. mIU/ml.

Proszę o interpretację.
Pozdrawiam serdecznie, Ewelina B.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam serdecznie!

Poziom hormonu hCG w pani krwi jest charakterystyczny dla 5-6 tygodnia ciąży, licząc od daty ostantiej miesiączki. Oznacz to, że jest Pani w ciąży. Gratuluję! Polecam umówić się na pierwszą wizytę u lekarza ginekologa około siódmego tygodnia ciąży.

Pozdrawiam!