Interpretacja wyniku histopatologicznego łożyska

Prosze o interpretacje wyniku histopatologicznego łożyska. Porozrywane łożysko wym. 15/11/2.5cm. Z mimośrodkowa przyczepioną trójnaczyniową pępowiną dł. 25cm oraz niewielkimi fragmentami pozałożyskowych błon płodowych.Miąż na przekrojach bez zmian ogniskowych. Oraz po łacinie: structura parenchymatis placentae ac funiculi umbilicalis normalis chorioamnionitis purulenta. Byłam w 25 tygodniu ciąży i stwierdzili ciąże obumarłą gdy trafiłam do szpitala, był to syn ważył 1.300 i długość 24cm.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik histopatologiczny łożyska nie wskazuje na żadne nieprawidłowości.