Interpretacja wyniku histopatologicznego po wykryciu nowotworu piersi

Proszę o interpretacje wyniku HIST-PAT mojej mamy, u której wykryto nowotwór prawej piersi; pierś została usunięta razem z węzłami chłonnymi pachowymi, wartowniczym i sąsiadującymi -rak inwazyjny NOS, częściowo rak przewodowy in situ. NHG2, pT2, pN 1A -obecność receptorów progesteronowych i estrogenowych w ponad 80% komórek nowotworowych - odczyn HER2 pozytywny;l score=3+ -ekspresja antygeny proliferacyjnego KI67 w 25% komórek nowotworowych (aktualnie mama ma chemie - endoxan + antracykliny)

Obawiam się, że nie ma możliwości interpretacji wyniku. Pana mama otrzymała informacje o sposobie leczenia i jest ono już wdrożone. Dane zawarte na wyniku poza potwierdzeniem raka są istotne dla klinicysty do sposobu leczenia i kontroli, jaka będzie wdrożona. Nie ma tu niczego zaskakującego.