Interpretacja wyniku morfologii a problemy z jelitem grubym

Witam serdecznie, mam pytanie dotyczace morfologii. Jesli morfologia podstawowa+ rozmas reczny+ob jest w porzadku, tylko monocyty i eozynofile sa przy gornej granicy, to nalezy dalej sie diagnozowac? Morfologia byla robiona z powodu problemow z jelitem grubym (stwierdzono zjd). Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Aby mieć pełniejszy obraz Pana/Pani dolegliwości można jeszcze wykonać ewentualnie USG jamy brzusznej. Pozdrawiam