Interpretacja wyniku morfologii przy bólu schodzącym od szyi do barku i HPV

Podaję odchylenia w morfologii: Eozynofile: 0,04 tys./ul (0,2 - 0,5) Eozynofile %: 0,6 % (0,5 - 5 - tu ok) monocyty: 0,55 % (0,16 - 1 - tu ok) monocyty%: 8,6% (3 - 8) LIC% - 3,7% (0 -2,5) LIC # - 0,24 tys./ul (0 - 0,2) P-LCR- 47,7% (11 - 45) PLCC (chyba P-LCR?) - 103 tys./ul (30 - 90).Reszta ok. Wapn: 8,9 mg/dl (8,6-10) CRP: 1,6 ( 0 -5) OB: 7 (0 - 15) A zaczęło się od bólu szyi - kłucia. Ból schodzi coraz niżej . Bolą żebra, bark prawy i plecy z prawej strony. Mam przepuklinę żołądka.Mam HPV.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyniki morfologii nie są złe, oczywiście nie są prawidłowe w 100% . Ze względu na kilka nieprawidłowo podwyższonych parametrów warto powtórzyć oznaczenie z uwzględnieniem ręcznego rozmazu krwi.