Interpretacja wyniku prolaktyny przed obciążeniem i po

prosze o interpretacje wyniku prolaktyna przed obciazeniem to 469ulU/ml (102-496) a po obciazeniu to 3681 ulU/ml czy jest sie czym martwic jezeli tak jaki jest sposób leczenia prosze o odpowiedz dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie objawów aby móc zastosować leczenie. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.