Interpretacja wyniku przeciwciał anty borelia w surowicy krwi

Proszę o interpretacje wynikow 1:przeciwciala anty borelia w surowicy krwi w klasie IgG(-) 3,0BBV/ml.Przeciwciala anty borelia w surowicy krwi w klasie IgM(+) 29,2BBV/ml.Oraz 2 powtórzony IgM p41 ,p18 6 punktów, p100-5p, VIsE-5p, p58-4p ,p41-1p, p39-4p, OspA-5p, OspC-8p ,p18-5p. IgG:p100-5 p,VisE-5p, p58-4p, p41-1p,p39-5p,OsA-5p,OspC-5p,p18-5p Bardzo proszę o interpretacje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na podstawie przeciwciał można powiedzieć iż mamy do czynienia ze świeżym zakażeniem. W takiej sytuacji potrzebne jest odpowiednie leczenie. Proszę zgłosić się do lekarza.