Interpretacja wyniku rezonansu kręgosłupa

Witam serdecznie, proszę odpowiedzieć, co oznacza w opisie rezonansu - nierówności blaszek granicznych trzonów górnych kręgów lędźwiowych i uwidocznionych dolnych kręgów piersiowych układające się w guzki Schmorla. degeneracyjne obniżenie wysokości i sygnału w obrazach T2 zależnych krążka TH11-TH12. Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o charakterze zwyrodnieniowym. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który odniesie wynik badania do występujących dolegliwości.