Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego głowy a krwiak w śródmózgu

Witam i proszę o wyjaśnienie tego wynku Badanie MR glowy wykonano w sekwencji SE, FRFSE,FLAIR praz DWI-EPI w pLaszczyznach czołowych i poprzecznych Strefa hiperintensywana widoczna w podstawowei oraz przedniej części lewego płata skroniowego z widocznymi odcinkowymi ubytkami kory-zejście strefy stluczenia. Podobna mniejsza zmiana pourazowa widoczna jest u podstawy lewego płata czolowego. Mąż 13 lat temu miał wypadek, w wyniku ktorego stwierdzono krwiaka na środmozgu, Czy w tej chwili coś się
ponad rok temu

Trudno odpowiedzieć bez oglądania obrazów MRI głowy.
Zmiany opisano jako następstwa przebytego stłuczenia mózgu, czyli "blizny" , nie opisano świeżych zmian patologicznych.
Wynik należy porównać z poprzednimi informacjami z pobytu w szpitalu,
Ważny aktualny stan Pacjenta!