Interpretacja wyniku RTG klatki piersiowej 70-latka

Bardo proszę o interpretację rtg. klatki piersiowej Odcinkowe zgrubienie opłucnej szczytów. Pasmowate zacienienia induracji pozapalnych w środkowym lewym polu płucnym. Poza tym w polach płucnych zmian nie wykazano. Serce i cień naczyń dużych w granicach normy. Zmiany spondylotyczne w uwidocznionych trzonach kr piersiowego. z góry dziękuję

Aleksander Ropielewski

W zależności od objawów klinicznych. W przypadku braku objawów wynik badania nie wskazuje na niepokojące zmiany.