Interpretacja wyniku RTG kręgosłupa u 45-latki

Witam! Mam 45 lat ,proszę o interpretację badania RTG. Zniesiona lordoza szyjna. Krążek międzykręgowy C5-C6 miernie obniżony, z niewielkim odczynem sklerotycznym płytek granicznych-osteochondrosis.Zwapnienie w przedniej części krążka m-kręgowego C5-C6. Zmniejszona ruchomość kręgosłupa w odgięciu, na pozostałych zdjęciach ruchomość kręgosłupa w normie. Nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. ale mam zawroty głowy,szumy uszne, oczopląs i niekiedy problem z równowagą.

Badanie rtg jest badaniem dosyć ogólnym, pokazuje tylko zmiany dotyczące struktur kostnych kręgosłupa i ich wzajemny stosunek.
Przy tego typu dolegliwościach jest to badanie niewystarczające i wymaga Pani pogłębienia diagnostyki.
Proponuję konsultację u ortopedy i neurologa.