Interpretacja wyniku testu beta hcg

Witam serdecznie! Bardzo proszę o pomoc w interpretacji mojego wyniku betaHCG. Na sprawozdaniu z wykonania badań laboratoryjnych wygląda to tak: wynik badania < 0,1 mlU/ml, zakres referencyjny poza ciążą: do 5.3. Jeśli dobrze rozumiem to mój poziom hCG wynosi poniżej 0,1 mlU/ml, czyli nie jestem w ciąży?

Witam!

Podany zakres normy oznacza, że stężenie hCG < 5,3 mIU/ml wyklucza ciążę. Wynik < 0,1 mIU/ml oznacza, że ilość hCG w Pani organizmie jest tak niska, że czułość metody nie mogła go wykryć.

Na pewno nie jest Pani w ciąży.