Interpretacja wyniku testu Western Blot w kierunku boreliozy

Witam,bardzo proszę o interpretację wyniku Test Western-blot-Borelia IgG dodatni,Test Western-blot-Borelia IgM ADV negatywny czy to oznacza boreliozę mąż ma też dziwne objawy dretwienie palców i nogi lewa strona .Lekarz ogólny przepisał antybiotyk Unidox Solutab .Czy potrzebne są jeszcze jakieś badania ,aby potwierdzić boreliozę ten test jest drugi który mąż wykonał.Pierwszy test był IgG 25,60 AU/ml IgM 14,30 metodą CLIA

Magdalena StusiĹska

Przeciwciała IgG świadzczą o przebytej boreliozie która została wyleczona.