Interpretacja wyniku TK głowy osoby 70-letniej

proszę o interpretację wyników TK głowy: " rowki mózgowe nieco pogłębione, poszerzone jak w przypadku początkowych zaników korowych...zwapnienia w szyszynce i w splotach naczyniówkowych komór bocznych..." osoba 70- letnia pozdrawiam

TK głowy: " rowki mózgowe nieco pogłębione, poszerzone jak w przypadku początkowych zaników korowych...zwapnienia w szyszynce i w splotach naczyniówkowych komór bocznych..."
może wskazywać na zmiany atroficzne, które występują z wiekiem
Ważne jak Pani funkcjonuje
Wskazana aktywność fizyczna i umysłowa, gimnastyka, ruch, taniec,
słuchanie muzyki, krzyżówki, książki,
Życie towarzyskie i rodzinne, dobry nastrój
to podstawa zachowania dobrej formy psychicznej!

Szanowna Pani na tej podstawie jak zadaje Pani pytanie nie powinno sie dokonywać interpretacji wyniku . Diagnostyka medyczna to nie matematyka chodź normy musza byc zachowane .prosze zgłosić sie z wynikiem do lekarza zlecajacego badanie .