Interpretacja wyniku USG przezciemiączkowego u 3-miesięcznego dziecka

Proszę o interpretację wyniku USG przezciemiączkowe: Struktury mózgowia prawidłowej echogeniczności, bez zmian ogniskowych. Układ komorowy nieposzerzony, symetryczny. Sploty naczyniówkowe prawidłowej echogeniczności, komora III i IV w normie. Przestrzeń przymózgowa poszerzona do 6 mm. Szczelina pośrodkowa mózgu prawidłowa 4 mm. Tylny dół czaszki bez zmian. LKB 5.5 mm, PKB 5.5mm. Syn ma skończone 3 miesiące, urodzony w 38 tyg, cc gdyż sączyły się wody płodowe. Czy to cos poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest interpretacja powyższego wyniku łącznie z badaniem lekarskim. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.