Interpretacja wyniku wycinku endoskopowego żołądka u 43-latki

Mam wielką prośbę o interpretację wyniku wycinku ednoskopowego żołądka - "W wycinku śluzówka trzonu żołądka, ogniskowo z obrazami rozrostu dołeczkowego /+/ i przekrwieniem /+/". Serdecznie dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania może wskazywać na występowanie stanu zapalnego błony śluzowej żołądka. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.