Interpretacja wyniku wyskrobin kanału szyjki i jamy macicy

tarcza szyjki mac.ze zwoknieniem podscieliska i ogniskowa metaplazja plaskonablonkowa.endometrium z cechami fazy wydzielniczej.frag.blony sluzowe endocervix z ogniskowym rozrostem brodawkowym.prosze o inerpr.tego wyniku z wyskrobin kanalu szyjki i jamy macicy
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik ten jest niepokojący. Konieczna jest dalsza diagnostyka. Proszę zgłosić się do swojego lekarza.