Interpretacja zapisu EEG 29-latki

Witam.Proszę o interpretację badania eeg.zapis wykonany w zasypianiu i we śnie.Cechy snu wyrazone prawidłowo,obecne wrzeciona snu o f 13 Hz oraz fale ostre wierzcholkowe i zesp K, W odpr czolowo-centr zarejestrowano poj fale ostre o ampl. do 200 uV.Z góry dziękuje.

Witam. Powyższy zapis nie jest jednoznaczny i musi być interpretowany w kontekście bezpośredniego badania klinicznego i prezentowanych przez pacjenta objawów.