Interpretacja zdjęcia RTG dłoni i kręgosłupa

Witam, proszę o interpretacje rentgenu dłoni : w głowie paliczka 2palca 3 reki lewej niewielki obszar sklerotyczny .. Bolą mnie dłonie i puchną mi palce tzn praktycznie mam je cały czas spuchnięte nie zależne od pory dnia . a ta opuchlizna utrzymuje mi się już od dobre pół roku . również puchną mi nogi . wykryto u mnie też okreżne wypukliny dyskowe od th1 do l5/s1 uciskajace worek oponowy i zwezajace otwory m/k, oraz w prawym stawie krzyż-bior szpare stawowa zwężoną o nie równych zarysach.

Witam serdecznie,

Należy udać się z wynikami do lekarza zlecającego badanie lub neurologa w celu ustalenia dalszego postępowania, ponieważ na podstawie samych badań RTG nie można postawić rozpoznania.

Pozdrawiam.