Interpretacje badania TK kręgosłupa szyjnego

Witam, proszę o interpretacje wyniku tk. Lordoza szyjna zniesiona. Skolioza rotacyjna. Linia statycznego obciążenia ku przodowi. Na krawędziach trzonów ofeofity. Zmiany zwyrodnieniowe stawów unkowertebralnych i właściwych międzykręgowych. Śladowe bulgingi tarcz mk. Mam 30 lat i bóle w obrębie szyi i barku po prawej stronie. Przeszłam coś ala rwa ramiena/kręcz szyii.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna łączna analiza bezposredńiego badańia z powyższym wynikiem . Proszę zgłosić sie do lekarza zlecajacegompowyzesz badańie.