Interpretacje kalu u 6-latki

Witam, Proszę o interpretację badania kału 6 letniej dziewczynki: barwa - brązowa konsystencja - gliniasta zapach - swoisty ph - obojętny ziarna skrobi -pojedyncze krople tłuszczu - nieliczne włókna mięsne - nieobecne włókna roślinne - pojedyncze krew w kale - ujemny pasożyty - nie znaleziono. Dziecko nie ma bóli brzucha. Badanie zrobiłam ze względu na zauważone resztki pokarmowe typu kukurydza,ziarna słonecznika i pieczarki.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jeszcze inne jakieś objawy? Sadze ze dziecko moze nie dokonca strawić powyzsze pożywienie i dlatego mogła ja Pani zauważyć w kale.