Interpretacje MRI wątroby z torbielą

Proszę o interpretacje MRI wątroba bez cech powiększenia, o dł. do ok.135cm w linii środkowo-obojczykowej prawej, bez zmian ogniskowych litych, z pojedynczą 4mm torbielą , która położona jest podtorebkowo w seg. 5, drobne o śr. w osi krótkiej do ok. 3-6mm węzły chłonne w okolicy krzywizny mniejszej żołądka,wnęki wątroby , wokół trzustki,trzewne,krezkowe i w przestrzeni zaotrzewnowej , okołoaortalne i najpewniej w okolicy wnęki śledziony

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie objawy? Jaka historia Medyczna pacjenta? Kto zlecił powyższe badania z jakiego powodu? Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie