Interpretacje rezonansu magnetycznego kręgosłupa

Proszę o interpretację rezonansu magnetycznego:spłynie lordozy szyjnego .sygnal trzonow kręgów C oraz tarcz mk w normie.sygnał rdzenia prawidłowy .na poziomie pmkC5/c6 medialno-prawobocznawypuklina tarczy mk do 2.7mm z modeowaniem p podpajeczeje przedniej-kanał do 10mm zachylki wolne .na poziomieTh5/th6 na granicy badania medialna dokanalow ekstruzja tarczy mk. Do 3.6mm z modeowaniem p podpajeczje przedniej z modeowaniem rdzenia piersiowego na tym poziomie kanal do 8mm. tarcze mk prawidłowe sygnał stożka nie wykazano cech ciasno ty kanalowe na poziomie l5/s1 wymiar ap kanału do 20mm zachylki wolne na poziomie l4/l5 wymiar ap kanału do 17mm zachylki wolne na poziomie l3/l4 bulging tarczy mk obwodów do 2mm kanał do 13 mm zachylki wolne proszę o analize

Portal nie służy interpretacji wyników badań obrazowych.
W tym celu proszę zgłosić się do lekarza, który badanie zlecił, zna historię pacjenta i prowadzi diagnostykę mając dostęp do pełnej dokumentacji medycznej.