Interpretacje TK i opis zatok

Witam Bardzo proszę o interpretację TK. OPIS: Zatoki oboczne nosa prawidłowo prawy prawidłowo drożny. Upośledzenie drożnosci lewego kompleksu ujściowo-przewodowego.Niewielkie prawostronne skrzywienie przegrody kostnej nosa. Objawy:częste bóle głowy obok i za oczami. W poprzedniej TK robionej rok temu wyszły 2 polipy 5 mm w dolnej prawej części zatoki czołowej i klinowej. Przez rok brałam Awamys i polipy znikły.Głowa boli mnie nadal. Maja

Szukaj innej przyczyny bólów głowy. Zatoki w TK masz takie jak większość ludzi po zwykłych katarach nosa. Z powodu zatok głowa praktycznie nie boli, to nie prawda!