Interpretacje TK klatki piersiowej

Witam, proszę o interpretację TK KL. Widoczne wyrównanie fizjologicznej lordozy lędźwiowej. Trzony kręgów o prawidłowo zachowanym kształcie i wysokościach i szerokościach. Niewielka przepuklina dotrzonowa widoczna w obrębie dolnej blaszki granicznej trzonu kręgu L2 Na poziomach od L1 do L2 cech wypuklin dokanałowych nie uwidoczniono. Na poziomie L5/S1 widoczna okrężna wypuklina tarcz międzykręgowej typu bulgin od strony przedniej dochodząca do worka oponowego, bez cech ucisku na nerw.

Witam serdecznie,

Wynik badania zobrazował chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię.
Wskazana konsultacja z neurologiem lub neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.