Interpretacje wyników badań przełyku z kontrastem

proszę o interpretacje wyników badań przełyku z kontrastem.Badanie przełyku z podaniem środka cien.,z oceną dynamiki przełykania wykazuje-przełyk drożny,-fałdy błony śluzowej gładko zarysowane,symetryczne w odc.srodkowym i dalszym przełyku,-bez obecności uchyłków..Nieco poniżej zwieracza górnego przełyku obecna jest niewielka nieregularność zarysu światła przełyku(zmiany zapalne?czynnościowe?)do ew.ezofagoskopii...co to może być?co midolega?to może być rak

W górnej części przełyku znajduje się jakaś zmiana, być może morfologiczna, być może czynnościowe zaburzenie, którą nie da się konkretnie określić w badaniu RTG. W takich wypadkach zaleca się celem dokładnej oceny przełyku wykonanie endoskopii górnego odcinka przewodu pokarmowego.