Interpretacje wyników badania krwi 7-latki

Witam chciałam prosić o interpretacje wyników krwi mojej 7-letniej córki HEMOGLOBINA 11,97 g/dl HEMATOKRYT 35,8%,MCHC25,97pg,MPV 8,8fl,LYMPH%31,BASO 0,01,OB 21,resztę wyników z krwi w normie wyniki z ogólnego moczu barwa słomkowy,przejrzystość lekko mętna,mikroskopowy osad moczu nabłonki płaskie pojedyncze w.p.w ,leukocyty 3-6,bakterie dość liczne,fosforany bezpostaciowe liczne .Moja córka choruje na niedoczynność tarczycy ale wyniki w normie i chorobę z typu charcot . Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. co do badania moczu to wskazuje na infekcje. Proszę udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.

Piotr Pilarski

Wyniki wskazują na niedokrwistość oraz zapalenie układu moczowego. Sugeruje udać się z wynikami do pediatry

Pozdrawiam.