Interpretacje wyników badania scyntygrafii kości

Proszę o interpretacje wyniku scyntygrafii. Podejrzenie kostniaka kostninowego. W fazieII badania delikatnie wzmożone ukrwienie w obszarze panewki stawu biodrowego i szyjki kosci udowej. FazaIII nieco zwiększone gromadzenie znacznika w części przyśrodkowej szyjki k.udowej prawej oraz podwyższona aktywność w panewkach stawów biodrowych. Wnioski: obraz nie jest typowy dla kostniaka kostninowego. Co to może być jeśli nie kostniak. Bóle w czasie pracy, po wysiłku oraz nocne na leżeniu na prawym boku

Witam serdecznie,

Wynik badania świadczyć może o bardzo wieku innych zaburzeniach. Zbyt mało informacji klinicznych aby można było coś więcej powiedzieć.
Sugeruje udać się do lekarza zlecającego badanie celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.