Interpretacje wyników spirometrii

Witam serdecznie, mam 28 lat 170 cm waga 56kg, kobieta, bardzo proszę o interpretację wyników spirometrii, mam nadzieję, że podałam wystarczające dane: Podstawa: FEV1 3.56, FVC 4.32, PEF 271; Po leku1 FEV1 2.77, FVC 4.37, PEF 166; Po leku2 FEV1 2.45, FVC 4.24, PEF 142 jakość: zbyt wolny start. Dodam, iż kaszlę odkąd pamiętam Z góry dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest ocena wyniku I przeanalizowanie krzywej spirometrycznej. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie