Interpretacje wyników tomografii komputerowej nogi

Witam Proszę o interpretację wyników tomografii, skierowanie dot. bólu w lewej nodze. Poślizgnęłam się na schodku, następnie doprawiłam na boisku. Po mc ból wrocił wraz z drętwieniem nogi. WYNIK Lewostronna sakralizacja kręgu L5 z prawdopodobnym wytworzeniem stawu rzekomego. Na poziomie L4/5 3mm, centralna wypuklina modelująca przednią pow. worka oponow. światło kanału nieco zwężone do 12mm. Zwężenie przestrz. międzykręg. L5/S1. Niewielkie rozrzedz. struktr. k. śr. 6mm w grzb.cz.l.k. biodrowej

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Konieczna jest Łączna analiza bezpośredniego badania lekarskiego oraz powyższego wyniku. Sądzę że wskazana jest konsultacje lekarza ortopedy oraz neurochirurga